Projekty Unijne

Zajęcia z dietetyki

W ramach projektu „Więcej Kompetencji i umiejętności dla uczniów Technikum nr 3 w Zduńskiej Woli”  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, 20 uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wzięło udział w zajęciach z dietetyki. W ciągu 30 godzin uczniowie pogłębiali swoją wiedze z zakresu układania jadłospisów dla różnych grup konsumentów, przygotowywali zdrowe przekąski słone i słodkie, które uświadomiły im, że przekąski nie muszą być oparte o biały cukier i puste kalorie. Zdobyta wiedza z pewnością będzie wykorzystywana przez nich w przyszłej pracy zawodowej.


 

Zajęcia kulinarne

Od 3 tygodni w ramach projektu : Więcej kompetencji i umiejętności zawodowych dla uczniów Technikum nr 3 w Zduńskiej Woli” 12 uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług  gastronomicznych uczestniczy w zajęciach kulinarnych. Każde 5 godzinne spotkanie obfituje w liczne doznania smakowe. Do tej pory spod rąk naszych kucharzy wyszły potrawy kuchni francuskiej, włoskiej i greckiej. Na zajęciach powstawały tradycyjne potrawy regionalne z wyżej wymienionych krajów, takie jak włoska zupa minestrone, tuńczyk, panna cotta, grecka mousaka, tzatziki, baklava, francuska zupa krem z pora, małże i wiele innych. Wszystkie produkty do zajęć zakupowane są z funduszy unijnych a uczniowie po ciężkiej i owocnej pracy w kuchni  pod okiem pani Iwony Kozaczuk mają szansę spróbować swoich potraw i ocenić efekty swojej pracy.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Poprawiony (wtorek, 18 lipca 2017 22:19)

 

Doradztwo zawodowe

Zajęcia z doradztwa zawodowego

W ramach projektu „Więcej Kompetencji i umiejętności dla uczniów Technikum nr 3 w Zduńskiej Woli”  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 od stycznia do końca kwietnia 70 uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa odbyło zajęcia z doradztwa zawodowego. Uczniowie podzieleni byli na 4 grupy. Każda z grup odbyła 20 godzin  zajęć, których głównymi założeniami było:

  • Przygotowanie uczniów do świadomego wyboru zawodu zgodnie z ich zainteresowaniami i możliwościami.
  • Kształtowanie postawy przedsiębiorczości i aktywności wobec pracy (aktywizacja zawodowa).
  • Rozbudzanie aspiracji zawodowych i motywowanie do działania.
  • Kształtowanie umiejętności analizowania swoich cech osobowości w aspekcie wyboru zawodu.
  • Kształtowanie umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, zaangażowania.
  • Kształtowanie szacunku do pracy.
  • Kształtowanie umiejętności podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pisania dokumentacji aplikacyjnej.

Zajęcia okazały się bardzo przydatne w kreowaniu dalszej ścieżki kariery zawodowej, pozwoliły uczestnikom na lepsze zrozumienie działania mechanizmów rynku pracy.


Poprawiony (wtorek, 18 lipca 2017 22:47)

 

Zdrowa kuchnia Unii Europejskiej – dzień otwarty

18-tego maja 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Funduszy Europejskich. Hasłem przewodnim była zdrowa kuchnia Unii Europejskiej. W ramach dnia prezentowaliśmy sprzęt zakupiony w ramach projektu „Więcej kompetencji i umiejętności dla uczniów Technikum nr 3 w Zduńskiej Woli” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. W „Dniu Otwartym” udział wzięła młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 13 w Zduńskiej Woli, przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 7 „Pod zielonym semaforem” oraz lokalna społeczność. Zaprezentowaliśmy pyszne zdrowe przekąski i desery z różnych krajów Unii Europejskiej, w których nasi uczniowie odbywali staże zagraniczne w ramach projektów Erasmus+, przeprowadziliśmy pokazy przygotowania zdrowych soków i koktajli, które bardzo smakowały naszym gościom. Uczestnicy spotkań mogli wziąć udział w quizach na temat potraw europejskich i zdrowych produktów. Na zakończenie wszyscy otrzymali gadżety promujące dni otwarte. Dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.


 

Harmonogram zajęć

 

 

,, Kluczowe kompetencje- kluczem do sukcesu uczniów III LO w Zduńskiej Woli’’

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ REALIZOWANYCH

,, Kluczowe kompetencje- kluczem do sukcesu uczniów III LO w Zduńskiej Woli’’

 

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI DLA KLASY MATURALNEJ

 

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI

 

DATA

 

CZAS TRWANIA

UWAGI

 

 

Prowadzący:

 

Jacek Kubis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.01.2019

 

15.01.2019

 

21.01.2019

 

22.01.2019

 

28.01.2019

 

29.01.2019

 

04.02.2019

 

05.02.2019

 

11.02.2019

 

04.03.2019

 

05.03.2019

 

11.03.2019

 

12.03.2019

 

18.03.2019

 

19.03.2019

 

25.03.2019

 

26.03.2019

 

 

1 godzina

 

3 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

3 godziny

 

4 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

poniedziałki

11.30 -12.15

 

 

 

 

wtorki

15.00-16.35/17.25

 

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH Z KL. II

 

 

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI

 

DATA

CZAS TRWANIA

UWAGI

 

 

Prowadzący:

 

Piotr Machalski

 

 

 

 

 

11.01. 2019

18.01. 2019

25.01. 2019

01.02. 2019

08.02. 2019

01.03. 2019

08.03. 2019

15.03. 2019

2 godziny

3 godziny

3 godziny

2 godziny

3 godziny

2 godziny

3 godziny

2 godziny


piątki

14.00- 15.45/16.35

 

 

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI DLA KLASY II

 

MATEMATYKA

 

DATA

 

CZAS TRWANIA

UWAGI

 

 

Prowadzący:

 

Anna Kryger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.01.2019

 

17.01.2019

 

24.01.2019

 

07.02.2019

 

28.02.2019

 

07.03.2019

 

14.03.2019

 

21.03.2019

 

 

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

2 godziny

 

2 godziny

 

2 godziny

 

2 godziny

 

2 godziny

 

czwartki

8.00- 8.45

 

13.15- 14.00

 

 

 

 

 

 

KONWERSATORIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLASY MATURALNEJ

 

KONWERSATORIA

 

DATA

 

CZAS TRWANIA

UWAGI

 

 

Prowadzący:

 

Anna Świerczyńska

 

grupa I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2019

 

18.01.2019

 

30.01.2019

 

01.02.2019

 

27.02.2019

 

01.03.2019

 

13.03.2019

 

15.03.2019

 

27.03.2019

 

29.03.2019

 

 

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

 

 

środy

8.50 -9.35

 

 

 

 

piątki

8.00- 9.35

 

 

 

 

 

 

 

grupa II

23.01.2019

 

25.01.2019

 

06.02.2019

 

08.02.2019

 

11.02.2019

 

06.03.2019

 

08.03.2019

 

20.03.2019

 

22.03.2019

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

3 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

1 godzina

 

2 godziny

 

środy

8.50 -9.35

 

 

 

 

piątki

8.00- 9.35

 

 

październik – grudzień 2018

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI – DLA KL. II LW

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Anna Kryger

04.10.2018

11.10.2018

18.10.2018

 

08.11.2018

15.11.2018

22.11.2018

 

06.12.2018

13.12.2018

20.12.2018

 

 

2 godziny

3 godziny

3 godziny

 

2 godziny

3 godziny

3 godziny

 

2 godziny

3 godziny

1 godziny

Czwartki:

12.25- 14.00/ 14.50

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH  – DLA KL. II LW

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Machalski

05.10.2018

12.10.2018

26.10.2018

 

09.11.2018

16.11.2018

23.11.2018

 

07.12.2018

14.12.2018

21.12.2018

3 godziny

4 godziny

3 godziny

 

3 godziny

4 godziny

3 godziny

 

3 godziny

4 godziny

3 godziny

 

Piątki:

14.00- 16.30 / 17.00

 

KONWERSATORIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  – DLA KL. III LW

ZAJĘCIA

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Anna Świerczyńska

 

grupa I

 

 

 

 

 

 

grupa II

03.10.2018

05.10.2018

17.10.2018

19.10.2018

14.11.2018

26.11.2018

28.11.2018

30.11.2018

12.12.2018

14.12.2018

 

10.10.2018

24.10.2018

26.10.2018

31.10.2018

21.11.2018

23.11.2018

05.12.2018

07.12.2018

19.12.2018

21.12.2018

1 godz.

2 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

2 godz.

 

1 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

1 godz.

środy – 9.40-10.25

 

piątki – 8.00- 9.35

KONWERSATORIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  – DLA KL. III LW

ZAJĘCIA

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Anna Jankowska

 

grupa III

 

 

grupa IV

22.10.2018

29.10.2018

12.11.2018

19.11.2018

26.11.2018

03.12.2018

 

23.10.2018

30.10.2018

13.11.2018

20.11.2018

27.11.2018

12.12.2018

3 godz.

2 godz.

3 godz.

3 godz.

2 godz.

2 godz.

 

3 godz.

2 godz.

3 godz.

3 godz.

2 godz.

2 godz.

poniedziałki

15.00- 16.35/17.25

 

wtorki

15.00- 16.35/17.25

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. II  (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

02.10.2018

09.10.2018

13.11.2018

30.11.2018

11.12.2018

 

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

Wtorek 15:00 - 16:30

Wtorek 15:00 - 16:30

Wtorek 15:00 - 16:30

Piątek 15:00 - 16:30

Wtorek 15:00 - 16:30

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. III Grupa I (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

02.10.2018

02.10.2018

09.10.2018

09.10.2018

09.11.2018

16.11.2018

07.12.2018

 

1 godz.

1 godz.

1 godz.

1 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

Wtorek 08:00 - 08:45

Wtorek 09:40 - 10:25

Wtorek 08:00 - 08:45

Wtorek 09:40 - 10:25

Piątek 13:15 - 14:50

Piątek 13:15 - 14:50

Piątek 13:15 - 14:50

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. III Grupa II (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

16.10.2018

16.10.2018

23.10.2018

23.10.2018

14.11.2018

28.11.2018

07.12.2018

 

1 godz.

1 godz.

1 godz.

1 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

Wtorek 08:00 - 08:45

Wtorek 09:40 - 10:25

Wtorek 08:00 - 08:45

Wtorek 09:40 - 10:25

Środa 08:00 - 09:35

Środa 08:00 - 09:35

Środa 08:00 - 09:35

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI – GRUPA I (COREL DRAW)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:


Piotr Gajda

16.10.2018

23.10.2018

06.11.2018

28.11.2018

04.12.2018


2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

3 godz.

Wtorek 15:00 - 16:30

Wtorek 15:00 - 16:30

Wtorek 15:00 - 16:30

Środa 15:00 - 16:30

Wtorek 15:00 - 17:15


ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI – GRUPA II (COREL DRAW)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:


Piotr Gajda

17.10.2018

24.10.2018

07.11.2018

14.11.2018

05.12.2018


2 godz.

3 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

Środa 08:00 - 09:35

Środa 08:00 - 10:25

Środa 08:00 - 09:35

Środa 08:00 - 09:35

Środa 08:00 - 09:35

 

Harmonogram szkoleń dla nauczycieli:

,,Wykorzystywanie technologii ICT w metodyce nauczania przedmiotów nieinformatycznych’’

prowadzący

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

 

Krzysztof Janiak

 

25.10.2018

 

22.11.2018

 

04.12.2018

6 godzin

 

6 godzin

 

6 godzin


 

we wrześniu 2018r.

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI – DLA KL. II LW

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Anna Kryger

06.09.2018

13.09.2018

20.09.2018

 

 

2 godziny

3 godziny

3 godziny

Czwartki:

12.25- 14.00/ 14.50

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH  – DLA KL. II LW

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Machalski

14.09.2018

21.09.2018

28.09.2018

3 godziny

4 godziny

3 godziny

 

Piątki:

14.00- 16.30 / 17.00

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. II (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

11.09.2018

18.09.2018

 

2 godz.

2 godz.

Wtorek 15:00 - 16:30

Wtorek 15:00 - 16:30

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. III GRUPA I (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

11.09.2018

11.09.2018

18.09.2018

18.09.2018

 

1 godz.

1 godz.

1 godz.

1 godz.

Wtorek 8:00 - 8:45

Wtorek 9:40 - 10:25

Wtorek 8:00 - 8:45

Wtorek 9:40 - 10:25

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. III GRUPA II (PAKIET OFFICE)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

12.09.2018

19.09.2018

2 godz.

2godz.

 

Środa 8:00 - 9:35

Środa 8:00 - 9:35

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI – GRUPA I (COREL DRAW)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

15.09.2018

4 godz.

Sobota 08:00 - 11:00

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI – GRUPA II (COREL DRAW)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

15.09.2018

4 godz.

Sobota 11:00 - 14:00

 

Harmonogram szkoleń dla nauczycieli:

,,Wykorzystywanie technologii ICT w metodyce nauczania przedmiotów nieinformatycznych’’

 

27.09.2018 – godz. 14.00

 

 

,, Kluczowe kompetencje- kluczem do sukcesu uczniów III LO w Zduńskiej Woli’’

HARMONOGRAM ZAJĘĆ REALIZOWANYCH

w II kwartale 2018r.

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI – DLA KL. II

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Krystyna Fortecka

04.04.2018

11.04.2018

18.04.2018

25.04.2018

16.05.2018

23.05.2018

06.06.2018

 

 

 

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

14 godzin dydaktycznych

Zajęcia odbywają się

w środy w godzinach:

8.50-10.25

ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI– DLA KL. III (MATURALNEJ)

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Jacek Kubis

05.04.2018

12.04.2018

4 godz.

4 godz.

Zajęcia odbywają się

w czwartki:

od godziny 13.15

 

 

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH  – DLA KL. II

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Anna Kryger

05.04.2018

09.04.2018

16.04.2018

19.04.2018

23.04.2018

14.05.2018

17.05.2018

21.05.2018

24.05.2018

28.05.2018

04.06.2018

11.06.2018

14.06.2018

3 godz.

2 godz.

3 godz.

2 godz.

2 godz.

3 godz.

2 godz.

3 godz.

1 godz.

3 godz.

3 godz.

2 godz.

1 godz.

 

Zajęcia odbywają się

w poniedziałki:

od godz. 14.00

w czwartki:

od godziny 13.10

 

 

 

KONWERSATORIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – DLA KL. III (MATURALNEJ)

ZAJĘCIA

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Anna Jankowska

 

 

 

Anna Świerczyńska

 

09.04.2018

16.04.2018

 

10.04.2018

17.04.2018

 

 

12.04.2018

23.04.2018

 

05.04.2018

16.04.2018

 

 

09.04.2018

23.04.2018

2 godz.

2 godz.

 

2 godz.

2 godz.

 

 

2 godz.

2 godz.

 

2 godz.

2 godz.

 

 

2 godz.

2 godz.

 

Grupa I

Poniedziałek: 15.00

 

Grupa II

Wtorek: 14.00

 

 

Grupa III

Czwartek :15.00

Poniedziałek : 15.00

 

Grupa IV

Czwartek : 15.00

Poniedziałek : 15.00

Grupa V

Poniedziałek: 15.00

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. I (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

10.04.2018

17.04.2018

24.04.2018

15.05.2018

22.05.2018

22.05.2018

05.06.2018

 

 

1 godz.

1 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

1 godz.

1 godz

 

 

Wtorek 8:00 - 8:45

Wtorek 8:00 - 8:45

Wtorek 8:00 - 8:45

Piątek 8:00 - 9:35

Wtorek 8:00 - 8:45

Wtorek 15:50 - 16:35

Wtorek 8:00 - 8:45

 

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. II GRUPA I (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

05.04.2018

12.04.2018

10.05.2018

17.05.2018

 

2 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

Czwartek 8:00 - 9:35

Czwartek 8:00 - 8:45

Czwarek 8:00 - 9:35

Czwarek 8:00 - 8:45

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. II GRUPA II (PAKIET OFFICE)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

06.04.2018

13.04.2018

11.05.2018

18.05.2018

2 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

Piątek 13:10 - 14:45

Piątek 13:10 - 13:55

Piątek 13:10 - 14:45

Piątek 13:10 - 13:55

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI–GRUPA I (COREL DRAW)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

10.04.2018

17.04.2018

24.04.2018

22.05.2018

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

Wtorek 15:50 - 17:20

Wtorek 15:50 - 17:20

Wtorek 15:50 - 17:20

Wtorek 15:50 -17:20

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI–GRUPA II (COREL DRAW)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

20.04.2018

27.04.2018

25.05.2018

05.06.2018

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

Piątek 13:10 - 14:45

Piątek 13:10 - 14:45

Piątek 13:10 - 14:45

Wtorek 15:50 -17:20

Harmonogram szkoleń dla nauczycieli:

,,Wykorzystywanie technologii ICT w metodyce nauczania przedmiotów nieinformatycznych’’

29.03.2018 – godz. 14.00

05.04.2018 – godz. 14.00

12.04.2018 – godz. 14.00

07.05.2018 – godz. 14.00

17.05.2018 -  godz. 14.00

07.06.2018 – godz. 14.00

HARMONOGRAM ZAJĘĆ REALIZOWANYCH

w I kwartale 2018r.

DORADZTWO ZAWODOWE – INDYWIDUALNE DLA UCZNIÓW KLASY II

Doradztwo zawodowe - indywidualne

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Karolina Szymczak

od 8.01.2018

do 30.03.2018

2 godziny dydaktyczne dla każdego ucznia

Zajęcia odbywają się w:

poniedziałki:14.05-15.45

czwartki: 13.15- 14.50

piątki: 10.40-12.15

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI – DLA KL. II

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Krystyna Fortecka

03.01.2018

10.01.2018

17.01.2018

14.02.2018

21.02.2018

07.03.2018

14.03.2018

21.03.2018

 

 

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

16 godzin dydaktycznych

Zajęcia odbywają się

w środy w godzinach:

8.50-10.25

ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI– DLA KL. III (MATURALNEJ)

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Jacek Kubis

18.01.2018

25.01.2018

15.02.2018

22.02.2018

01.03.2018

08.03.2018

15.03.2018

22.03.2018

29.03.2018

 

3 godz.

3 godz.

3 godz.

3 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

2 godz.

22 godziny dydaktyczne

Zajęcia odbywają się

w czwartki:

13.15 -14.50/ 15.45

 

 

 

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH  – DLA KL. II

ZAJĘCIA

Z MATEMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Anna Kryger

15.01.2018

18.01.2018

22.01.2018

25.01.2018

12.02.2018

15.02.2018

19.02.2018

22.02.2018

05.03.2018

12.03.2018

19.03.2018

26.03.2018

 

 

2 godz.

3 godz.

2 godz.

3 godz.

2 godz.

3 godz.

2 godz.

3 godz.

2 godz.

3 godz.

2 godz.

3 godz.

30 godzin dydaktycznych

Zajęcia odbywają się

w poniedziałki:

14.05 - 15.45/16.35

w czwartki :

13.15- 14.50 /15.45

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. I (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

13.02.2018

20.02.2018

27.02.2018

02.03.2018

06.03.2018

27.03.2018

1 godz.

1 godz.

1 godz.

2 godz.

1 godz.

1 godz.

Wtorek 8:00 - 8:45

Wtorek 8:00 - 8:45

Wtorek 8:00 - 8:45

Piątek 8:00 - 9:35

Wtorek 8:00 - 8:45

Wtorek 8:00 - 8:45

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. II GRUPA I (PAKIET OFFICE)

 

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

20.02.2018

01.03.2018

08.03.2018

15.03.2018

2 godz.

2 godz.

2 godz.

1 godz.

Wtorek 12:25 - 14:00

Czwartek 8:00 - 9:35

Czwarek 8:00 - 9:35

Czwarek 8:00 - 8:45

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI– DLA KL. II GRUPA II (PAKIET OFFICE)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

20.02.2018

02.03.2018

09.03.2018

16.03.2018

2 godz.

2 godz.

2 godz.

1 godz.

Wtorek 14:00 - 15:30

Piątek 13:10 - 14:45

Piątek 13:10 - 14:45

Piątek 13:10 - 13:55

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI–GRUPA I (COREL DRAW)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

23.02.2018

06.03.2018

13.03.2018

20.03.2018

2 godz.

2 godz.

2 godz.

1 godz.

Wtorek 15:50 - 17:20

Wtorek 15:50 - 17:20

Wtorek 15:50 - 17:20

Wtorek 15:50 - 16:35

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z INFORMATYKI–GRUPA II (COREL DRAW)

ZAJĘCIA

Z INFORMATYKI

Data

CZAS TRWANIA

UWAGI

Prowadzący:

Piotr Gajda

27.02.2018

10.03.2018

2 godz.

5 godz.

.

Wtorek 15:50 - 17:20

Sobota 9:00 - 11:30

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ REALIZOWANYCH W OKRESIE KWIECIEŃ – GRUDZIEŃ 2017

KURS BARISTYCZNY DLA UCZNIÓW  TH I NAUCZYCIELI ZAWODU

KURS BARISTYCZNY

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Open bar

20-22.04.2017

30 godzin dydaktycznych

Kurs po zajęciach szkolnych

Czwartek od godz 15:00

Piątek od godz.15:00

Sobota od godz. 9:00

 

KURS CUKIERNICZY DLA UCZNIÓW  TŻiUG

KURS CUKIERNICZY – GRUPA I

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Krakowska Szkoła Restauratorów

2.04.2017

13.04.2017

14.04.2017

 

30 godzin dydaktycznych

Kurs  w dni wolne od zajęć dydaktycznych

Niedziela 2.04 od godz 9:00

Czwartek 13.04 od godz.9:00

Piątek 14.04 od godz. 9:00

 

KURS CUKIERNICZY DLA UCZNIÓW  TŻiUG

KURS CUKIERNICZY – GRUPA II

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Krakowska Szkoła Restauratorów

28.04.2017

29.04.2017

30.04.2017

 

30 godzin dydaktycznych

Kurs  w dni wolne od zajęć dydaktycznych

Piątek  28.04 od godz 14:00

sobota 29.04 od godz.9:00

Niedziela 30.04 od godz. 9:00

 

 

 

 

 

DORADZTWO ZAWODOWE – grupa II TH

Doradztwo zawodowe – GRUPA II

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Beata Sygdziak

04.04.2017

05.04.2017

11.04.2017

12.04.2017

19.04.2017

25.04.2017

26.04.2017

20 godzin dydaktycznych

Doradztwo odbywa się w godzinach

04,05,11,12,19,25.04 2017

Godz:15:45 – 16:30; 16:35- 17:20; 17:25-18:10

26.04.2017

Godz: 15:45 – 16:30; 16:35- 17:20

 

DIETETYKA DLA UCZNIÓW TŻIUG

DIETETYKA

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Ewa Jaśkiewicz

05.04.2017

12.04.2017

19.04.2017

26.04.2017

3h/spotkanie

Dietetyka odbywa się w godzinach

05,12,19,26.04 2017

Godz:15:45 – 16:30; 16:35- 17:20; 17:25-18:10

 

 

ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO BRANŻOWEGO  DLA TŻIUG

Zajęcia języka angielskiego branżowego

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Adam Świątek

03.04.2017

10.04.2017

24.04.2017

08.05.2017

15.05.2017

22.05.2017

29.05.2017

05.06.2017

12.06.2017

19.06.2017

4h/spotkanie

Zajęcia  odbywają się w godzinach

Godz: 14:00-14:45; 14:50 – 15:35; 15:50 – 16:35; 16:40- 17:25

KURS KELNERSKI DLA UCZNIÓW TH I NAUCZYCIELI ZAWODU

KURS kelnerski

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Open bar

25-27.05.2017

30 godzin dydaktycznych

Kurs po zajęciach szkolnych

Czwartek od godz 15:00

Piątek od godz.15:00

Sobota od godz. 9:00

SZKOLENIE Z OBSŁUGI PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH W GASTRONOMII GASTRO POS I SZEF UCZNIOWIE TŻIUG I NAUCZYCIELE ZAWODU

GASTRO POS i SZEF grupa I

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU MRP-KODER Marek Dereń

 

13-14.05.2017

16 godzin dydaktycznych

Kurs w wekkend

Sobota od godz. 9:00

Niedziela od godz 9:00

GASTRO POS i SZEF grupa II

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU MRP-KODER Marek Dereń

 

20-21.05.2017

16 godzin dydaktycznych

Kurs w wekkend

Sobota od godz. 9:00

Niedziela od godz 9:00

SZKOLENIE Z OBSŁUGI PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH W HOTELARSTWIE DLA UCZNIÓW TH I NAUCZYCIELI ZAWODU

CHART GRUPA I

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU MRP-KODER Marek Dereń

 

3.06.2017

10 godzin dydaktycznych

Sobota od godz. 9:00

 

CHART GRUPA II

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU MRP-KODER Marek Dereń

 

4.06.2017

10 godzin dydaktycznych

Sobota od godz. 9:00

 

ZAJĘCIA OBSŁUGI GOŚCI W RECEPCJI I PRACA SŁUŻBY PIĘTER UCZNIOWIE TH

Zajęcia  z obsługi gości w recepcji i praca służby pięter

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Justyna Pasternak

Emilia Sikora

11.05.2017

12.05.2017

18.05.2017

19.05.2017

08.06.2017

09.06.2017

14.06.2017

22.06.2017

4h/spotkanie

Zajęcia  odbywają się w godzinach

Godz: 14:00-14:45; 14:50 – 15:35; 15:50 – 16:35; 16:40- 17:25 (11,18,19.05.2017; 08,09.06.2017)

Godz:  14:00-14:45; 14:50 – 15:35; 15:50 – 16:35; (12.05.2017)

Godz: 15:00-15:45; 15:50-16:35; 16:40- 17:25 (14.06.2017)

Godz: 12:00-12:45; 12:50-13:35; 13:50-14:35; 14:40-15:25 (22.06.2017)

ZAJĘCIA KULINARNE EDYCJA I DLA UCZNIÓW TŻIUG

Zajęcia  kulinarne

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Iwona Kozaczuk

19.05.2017

24.05.2017

31.05.2017

07.05.2017

14.06.2017

21.06.2017

5h/spotkanie

Zajęcia  odbywają się w godzinach

Godz: 14:00-14:45; 14:50 – 15:35; 15:50 – 16:35; 16:40- 17:25; 17:30-18:15 (19.05.2017)

Godz: 15:00-15:45; 15:50-16:35; 16:40- 17:25; 17:30-18:15; 18:20-19:05 (24,31.05.2017; 07,14.06.2017)

Godz: 13:00-13:45; 13:50-14:35; 14:50-15:35; 15:40-16:25; 16:30-17:15 (21.06.2017)

ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO BRANŻOWEGO DLA TH

Zajęcia języka angielskiego branżowego

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Adam Świątek

07.09.2017

14.09.2017

21.09.2017

28.09.2017

05.10.2017

12.10.2017

19.10.2017

26.10.2017

02.11.2017

09.11.2017

16.11.2017

23.11.2017

30.11.2017

07.12.2017

14.12.2017

4h/spotkanie

Zajęcia  odbywają się w godzinach

Godz: 15:45-16:30; 16:35 – 17:20; 17:25 – 18:10; 18:15- 19:00

SZKOLENIE Z DEKORACJI STOŁÓW DLA UCZNIÓW TH I NAUCZYCIELI ZAWODU

SZKOLENIE DEKORACJI STOŁÓW

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Smart ADR

16.09.2017 grupa I

17.09.2017 grupa II

10 godzin dydaktycznych

Sobota od godz. 9:00

Niedziela od godz.9:00

KURS BARISTYCZNY DLA UCZNIÓW TŻIUG

KURS BARISTYCZNY

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Open bar

21-23.09.2017

30 godzin dydaktycznych

Kurs po zajęciach szkolnych

Czwartek od godz 15:00

Piątek od godz.15:00

Sobota od godz. 9:00

 

KURS BARMAŃSKI DLA TŻIUG

KURS BARMAŃSKI

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Open bar

04-08.04.2017

46 godzin dydaktycznych

Kurs po zajęciach szkolnych

Środa od godz. 15:00

Czwartek od godz. 15:00

Piątek od godz.15:00

Sobota od godz. 9:00

Niedziela od godz.9:00

ZAJĘCIA KULINARNE EDYCJA II DLA UCZNIÓW TŻIUG

Zajęcia  kulinarne

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Iwona Kozaczuk

10.10.2017

12.10.2017

24.10.2017

26.10.2017

07.11.2017

09.11.2017

5h/spotkanie

Zajęcia  odbywają się w godzinach

Godz: 15:00-15:45; 15:50-16:35; 16:40- 17:25; 17:30-18:15; 18:20-19:05

 

KURS BARMAŃSKI DLA TH I NAUCZYCIELI ZAWODU

KURS BARMAŃSKI

data

Czas trwania

uwagi

Prowadzący: Open bar

15-19.11.2017

46 godzin dydaktycznych

Kurs po zajęciach szkolnych

Środa od godz. 15:00

Czwartek od godz. 15:00

Piątek od godz.15:00

Sobota od godz. 9:00

Niedziela od godz.9:00

 

Środa 08:00- 09:35

Środa 08:00- 09:35

Piątek 13:15- 14:50

Piątek 13:15- 14:50

Wtorek 15:00-16:35 Piątek 15:00-16:35

Wtorek 15:00-16:35

 
Więcej artykułów…
Nasz adres

Zespół Szkół
ul. Okrzei 11
98-220 Zduńska Wola
tel.:(43) 6571 429

email: zespol.szkol@onet.com.pl

Dyrektor

mgr Agnieszka Jaśkiewicz

Wicedyrektor

mgr Halina Rajewska

Lista odwiedzin
Odsłon : 101661
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Data
Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor